Festive Fiona 552-010-KK rivitimanttisormus

Hintahistoria

Tuotteen hintahistoria
Hinta nyt: 780.00 €
Normaalihinta: 1040.00 €
Alin hinta 30 päivää ennen hinnanalennusta: 1040.00 €

SKU: 70257
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.
Tekstaten Tekstaten
Tekstaten
Vanessa Vanessa
Vanessa

Huom! Kaiverretuilla tuotteilla ei ole palautusoikeutta.

Koko-opas

Fiona-sormus kuuluu kotimaisen Festiven vintage-mallistoon ja on täydellinen vihkisormus hänelle, joka etsii siroa, mutta säihkyvää sormusta. Rivitimanttisormuksen kauniin kirkkaat Wesselton-timantit ovat istuettu kauniiseen kaarimaiseen asetelmaan. Timantit ovat kooltaan 0.02ct ja hiottu kauniilla briljantti-hionnalla. Sormus on leveydeltään 2,2mm. Sormuksen rungossa on käytetty laadukasta lämpimänsävyistä keltakultaa, jonka karaateiksi voit valita joko 14K tai 18K. Sormus on täydellinen vaihtoehto hänelle, joka hakee hieman uniikimpaa, mutta silti aikaa kestävää korua.

Festive Fiona 552-010-kk -sormukset ovat tehdastilaustuotteita eli ne valmistetaan asiakkaan pyynnöstä. Tämän vuoksi sormuksille myönnetään vain vaihto-oikeus. Kaiverretuille sormuksille ei myönnetä palautus- eikä vaihto-oikeutta. Lisätietoa sormuksesta löydät alapuolelta tekniset tiedot -osiosta.

SKU 70257
Kaiverrus 15
Brändi Festive
Sormuksen tyyli Syleilijä
Mallisto Vintage
Sormuksen rungon leveys 2.2 mm
Kivien määrä 5
Kiven väri Kirkas
Timanttien määrä 5
Timanttien karaatit 5 x 0,02
Timanttien yhteispaino 0.1 ct
Timantin muoto Briljantti
Timantin väri Wesselton (kirkas)
Timanttien puhtaus SI
Kategoria Naisten korut
Kiven tyyppi Timantti, Laboratoriotimantti
Korun tyyppi Sormukset
Materiaali Kulta
Väri Kulta
mpn 552-010-KK