Kuten vaatteissa, sopivan kokoinen koru on tärkeää, jotta koru näyttää hyvältä. Tästä koko-oppaasta löydät ohjeet täydellisesti istuvan korun ostamiseen.
Thomas Sabo Hoop earring korvarenkaissa CR740-413-39 on alaspäin levenevä muoto, joka antaa korulle klassisen ilmeen. Kullatut korvarenkaat ovatkin täydellinen koru hänelle, joka haluaa monipuolisen ja aina tyylikkään asusteen. Korvarenkaat on 18-karaatin kullattua sterling-hopeaa, ja niiden koko on 12 x 7 mm. Thomas Sabo-korut toimitetaan kotiin valmistajan pakkauksessa.
Kiitos tarjouspyynnöstäsi. Vastaamme viestiisi mahdollisimman nopeasti asiakaspalvelumme aukioloaikoina. Arkipäivisin muutaman tunnin sisällä ja viikonloppuisin 24 tunnin sisällä.
Tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä kohta uudestaan.
Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 9.00-17.00. Varmistathan, että täytät sähköpostisi oikein, että saamme teihin yhteyden.Lähettämällä tarjouspyynnön vahvistat, että olet lukenut ja hyväksyt Keskisen Kellon tietosuojaselosteen.