Nomination Composable Classic symbols perfume with flower pink white 030272/93

Nomination-kampanja

Varastossa (Määrä: 2)

SKU: 68457
Lahjapaketointi on tuotekohtainen. Mikäli haluat useamman tuotteen samaan lahjapakettiin, mainitsethan siitä lisätiedot-kohdassa kassallamme.

Nomination Composable Classic symbols perfume with flower pink white 030272/93 helan kuviona on parfyymipullo sekä valko/vaaleanpunainen kukka. Valmistettu ruostumattomasta teräksestä, värikkäästä emalista ja 18k keltakullasta. Helan koko on 0,9 x 1 cm. Italialaisilla Nomination-paloilla on kahden vuoden takuu, ja ne toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa.

Italialaisesta Nomination-korupalasarjasta löydät jopa useita erilaisia korupaloja, joiden avulla luot juuri sinulle sopivan ainutlaatuisen kokonaisuuden. Jokainen pala on yhteensopiva valitsemasi Classic-rannekkeen kanssa, ja valikoimasta löydät korukivin ja emalimaalein koristeltuja teräksisiä, 18-karaatin kultaisia ja 9-karaatin ruusukultaisia paloja, jotka kertovat juuri sinun tarinaasi. Palat kiinnitetään rannekkeeseen jousimekanismin avulla.

SKU 68457
Brändi Nomination
Kiven tyyppi Ei kiveä
Kategoria Naisten korut
Korun tyyppi Helat ja charmit, Keräilykorut
Materiaali Ruostumaton teräs
Mallisto Classic
Teema Emaloidut/värikkäät, Kivettömät, Muut
Väri Hopea, Kaksivärinen, Kulta, Vaaleanpunainen
Takuu 2 vuotta
mpn 030272/93